• Müşteri Hizmetleri
  • +90 212 210 82 95 - 96

BT Operasyon ve Destek Hizmetleri

Kurumsal Bakım Anlaşması

BT Operasyon ve Destek Hizmetleri

A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri olarak yazılım hizmetleri, teknoloji danışmanlığı, ağ ve sistem güvenliği, network çözümleri, BT operasyon ve destek hizmetleri sunuyoruz. Konusunda uzman ve tecrübeli olan kadromuz ile uç noktalardaki BT altyapınızın sürekli olması için network bileşenleri, akıllı cihazlar ve kullanıcı sorunları için yerinde ve zamanında kesintisiz destek hizmeti sağlıyoruz. BT operasyon ve destek hizmetleri ile amaç; işletmenin kesintisiz hizmet vermesini sağlamakla olası sorunlara anında müdahale etmek, zaman ve iş kayıplarının önüne geçmektir. Bu sayede maliyetler düşürülerek verimlilik artar.
A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri olarak uluslar ve uluslararası alanda birçok firmaya yazılım hizmetleri ve danışmanlık sunuyoruz. Değişen ihtiyaçlar ve her gün gelişen teknolojiye uyum sağlayarak biz de gelişip kendimizi geliştirerek müşterilerimize her geçen gün daha kaliteli hizmet sağlamayı amaç edinerek emin adımlar atıyoruz. Bilişim güvenliği gibi alanlarda profesyonel destek sunan firmamız, verdiği diğer hizmetlerle de sektörde referans olarak gösterilebilecek değer katan firmalardan birisidir. Sektörde dünya lideri olan birçok firmanın çözüm ortağı olarak bizler, müşterilerimize uçtan uca siber güvenlik çözümleri sunarak BT ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz.
 

Nasıl Çalışıyoruz?

A&B Bilgisayar olarak BT operasyon ve destek hizmetleri için kurumların mevcut olan IT yapılarının yeni gelişmelere uygun şekilde güncellenmesini sağlıyoruz. Bununla birlikte güncellenen sistemde sürekliliğin sağlanması için verimli çalışmalar yapıyoruz. Kısacası BT sistemlerine yönelik olan her türlü bakım, yenlik ve optimizasyon işlemleri firmamız tarafından proaktif ve koruma özel olan çözümler üretilerek yapılıyor. Bu süreç ise şu şekilde ilerliyor:
• Profesyonel ekibimiz tarafından öncelikle sistemin güvenliğini en üst düzey çıkarmak hedefleniyor. Bunun için de BT operasyon ve destek sistemleri üstünde testler ve detaylı analizler yapılarak gerekli ihtiyaçlar belirleniyor.
• Ardından belirlenen bu ihtiyaçlar doğrultusunda yeni network sistemleri ve sunucu ağ gibi sistemler geliştirilerek yeni çözümler üretiliyor.
• BT ile ilgi olan tüm operasyon süreçleri gözden geçiriliyor ve olası riskler hesaplanarak alınması gereken tedbirler belirleniyor.
• Sistemlerin güvenilir yedekleme yazılımları ile daha güvenilir hale getirilmesi sağlanıyor. Bu sayede olası saldırılara karşı da herhangi bir veri kaybı yaşanmayacak şekilde güçlenmiş olmanız sağlanıyor.
• Uygulama denetimi, güçlü son kullanıcı güvenlik denetimi, güvenlik teşhisi, gösterge panoları, medya koruması ve raporlama gibi birçok özelliği sunuyor.
• İş operasyonlarını aksatmadan daha fazla BT yükü yaratmadan iş ihtiyaçlarınıza uygun BT çözümleri sunuyoruz. Müşteri ve kurum odaklı çözüm anlayışı ile hareket ederek doğru ve güvenilir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
• Kurumun mevcut olan network sistemi inceleniyor ve eksiklikler tespit edilerek ona göre uygun iyileştirmeler yapılıyor.
 

BT Operasyon ve Destek Sistemleri Neden Gereklidir?

Günümüzde BT operasyon ve destek sistemleri kurumların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Çünkü BT sistemi ile müşteri bilgileri, firma ile ilgili tüm bilgiler elektronik ortamda kayıt altına alınıp korunur. Gelişen teknoloji ile birlikte çoğalan siber saldırılar ve casus yazılımlara karşı BT sistemlerinin de yeni yazılımlara entegre olarak güçlenmesi gereklidir. Böylece hem hizmet kalitesi artar hem de hayati derecede önemli olan bilgiler korunmuş olur.
BT operasyon ve destek sistemleri ile 7/24 destek, optimizasyon, raporlama, bakım ve tüm güncelleme hizmetleri ile proaktif çözümler sunmaktayız. Bu sayede ağınız üstünde oluşan sorunlar kısa sürede tespit edilerek iş akışı kesintiye uğramadan çözümü sağlanır. Yazılım ve donanım hizmetleri tek bir merkezden ve uygun maliyetlerle karşılanır. Kurumdaki ağlardan toplanan bilgiler belli aralıklarla raporlanır ve değerlendirilir. Bu sayede daha etkili güvenlik tedbirleri alınır ve işler verimli şekilde yürümeye devam eder. Düzenli aralıklarla ağ performans ölçümleri yapılır, sistemde ideal performans çalışması sağlanır. Uzman ekibimiz ağ ve yönetimi konusunda daima destek sağlayarak sistemin sürekliliğini sağlar.
A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri olarak mevcut olan sistemin sorunlarını ortaya çıkarmak, kesintisiz hizmete devam etmesini sallamak ve müşteri memnuniyeti sağlamak için kesintisiz hizmet sunuyoruz. Uzman ekibimiz tarafından yapılan teknik destek ve çalışmalarla işletmenize minimum maliyetle maksimum fayda sağlanıyor. BT operasyon ve destek sistemleri hizmeti ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında detaylıca bilgi edinebilmek için sitemizde gezinmeye devam edebilirsiniz.