• Müşteri Hizmetleri
  • +90 212 210 82 95 - 96

HAKKIMIZDA

Kurumsal Bakım Anlaşması

A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri şirketi olarak bilişim teknolojilerine dair ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri kurumsal bir şekilde sunuyoruz. Alanında uzun yılların tecrübesi ve uzmanlığıyla hareket eden firmamız; Türkiye’de bilişim sektörü açısından değerli markalardan birisi olarak çalışmaktadır. Ülkemizde ve dünyada bilişim teknolojileri alanında artan ihtiyaç durumuna uzman kadromuzla destek olmak temel politikalarımız arasında yer alır.

Söz konusu internet teknolojileri ve destek süreçleri olduğunda kapsamlı bir hizmet gerekir. A&B Bilgisayar Hizmetleri olarak alandaki sorumluluğumuzun farkındayız. Bu doğrultuda tüm kullanıcı ve firmaların gönül rahatlığıyla değerlendirdiği sorunsuz bilgisayar sistemleri oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz
Kurumsal ve bireysel kullanıcılar için bilgisayar teknik ve danışmanlık destek hizmetlerine ilişkin profesyonel çözümler üretmekteyiz. Uzman kadro ve kaliteli iş çözümleri ile fark yaratan bilgisayar hizmetleri olarak sürecin her aşamasında müşterilerimizle iletişim halindeyiz. Bu doğrultuda kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetini odak alarak ilerleyen firmamız teknolojik tabanlı tüm destek konularında etkindir. Sektörde uzmanlığıyla öne çıkan ve referans alınan temel kurumlardan birisi olmak amacıyla çıktığımız yolda; en kaliteli ve kalıcı çözümler üretmeyi sürdürüyoruz. Dünya çapında bilinen çok sayıda şirketle kurduğumuz iş ortaklığı sayesinde başarılarımızı artırarak devam ettiriyoruz.

Vizyonumuz
A&B bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri şirketi olarak bilgi teknoloji süreçlerine dair her alanda sayılı firmalar arasında yer almak ve kaliteyi sürdürülebilir kılmak temel misyonlarımız arasında yer alır. Bugüne kadar sağladığımız tüm hizmetlerde sunduğumuz müşteri memnuniyeti hedefini istikrarlı şekilde sürdürüyoruz. Her geçen gün gelişme gösteren ve ileriye dönük büyük bir potansiyele işaret eden bilgi teknolojilerine dair bütün ayrıntılara hakim olmayı hedefliyoruz. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu farklı ve kapsamlı sorunlara yönelik etkin çözüm önerileri getirmeyi amaçlıyoruz. Sektörde liderlik hedefimizin yanı sıra ülkemizin bilişim teknolojileri alanında öne çıkan bir merkez olması için özveri ile çalışıyoruz.

İlkelerimiz

HP, Microsoft, Trendmicro, Dell ve IBM gibi birbirinden başarılı dev şirketlerle kurduğumuz müşteri memnuniyeti ve iş ortaklığı süreçlerini geliştirerek ilerliyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana sürdürdüğümüz devamlı kalite anlayışı ile yetkin bir firma olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her ölçek ve yapıdaki kurumsal şirkete yönelik bilgisayar teknik destek ve ürün desteği sunarak hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetleri gerçekleştirirken her zaman piyasada kaliteli çalışma sürdüren bir firma olarak anılmayı ana prensip olarak kabul ediyoruz. Bu doğrultuda ülkemizin önde gelen bilişim teknolojileri değerlerinden birisi olmak amacıyla her bir süreçte disiplinli çalışmayı görev biliyoruz. A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri şirketi olarak sunduğumuz her bir hizmetin olumlu geri dönüş sağlaması için tüm ayrıntıları gözetiyoruz. Kullanıcıların, internet kullanımı sırasında en çok önem verdiği noktalara yönelik etkin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sunucu işlemleri, güvenlik sistemleri gibi kritik noktalarda profesyonel ve güvenilir hizmet sağlıyoruz. Bunun yanı sıra network ve sistem güvenliği hizmetlerine dair alanda sayılı firmalardan birisi olmayı sürdürüyoruz. Dünya üzerinde gün geçtikçe daha fazla önem kazanan ve geleceğin sektörleri arasında gösterilen bilişim teknolojileri alanında uzmanlıkla çalışıyoruz. Firmamız gerek Türkiye gerekse de dünya çapında bilinen teknoloji ve teknik destek alanlarında hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz etkin çözümler ve farklılıklar ile güncelliğimizi koruyor ve firmamızı geleceğin sistemlerine hazır hale getiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her bir aşamayı kuruma özel şekilde değerlendirerek; klasik çözüm önerilerinin dışında faydalı teknik destek ve danışmanlık süreçlerini yönetiyoruz. Bu sayede günün koşullarına uygun ve başarıyı ilke edinmiş bir firma olarak çalışmalarımızı sunuyoruz.