• Müşteri Hizmetleri
  • +90 212 210 82 95 - 96

Network Çözümleri

Kurumsal Bakım Anlaşması

Network Çözümleri

Bilgisayar kullanım mantığının temelini oluşturan network çözümleri ile başarılı bir teknolojik altyapı sağlamak mümkündür. Network yani bir diğer deyişle bilgisayar ağı üzerinden sunulan tüm çözümler kullanıcıların güvenliğine yöneliktir. Network kurulumu ve güvenlik hizmetleri başta olmak üzere çok sayıda uygulama mevcuttur.
Öncelikle ağ çözümleri alanında A-B Bilgisayar Hizmetleri olarak firma ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunuyoruz. Bilgisayar ağ sistemleri üzerinde çıkabilen sorunları önceden hesaplayarak yazılım, donanım ve destek sahalarında bütünsel çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Bilgisayar ağları cihazlarının kolay ve pratik bir şekilde temin edildiği bilinmektedir. Kurulum aşamasından sonra gerekli güvenlik çözümlerin üretilmesi çok önemlidir.
 

Network Hizmet Politikamız

Network çözümlerine dair sunduğumuz tespitlerle ileriye dönük ideal kullanım süreçlerini hedefliyoruz. Bu sayede firmalar network çözümleri alanından faydalanarak pratik ve konforlu bir bilgisayar ağı deneyimi yaşayabilir. Uzman kadro eşliğinde yapılan güvenlik açığı tespitleri ile ihtiyaç duyulan tüm bilgisayar ağı çözümleri sunuyoruz. Kuruma özel olarak planlanan tüm şartlar dahilinde bir çözüm planı ortaya koyuyoruz.
Ayrıca ağ iletişimi hizmetine daha uygun maliyetlere çekmek ve hızlandırmak amacıyla çeşitli entegrasyon yöntemlerini devreye sokuyoruz. Kapsamlı ve profesyonel şekilde sunulan network yönetimi araçlarıyla etkin şekilde hizmet veriyoruz.
İsteğe bağlı olarak dağıtık farklı şirketlere ait ağların yönetimini tek bir merkezde taşıyarak yönetimde kolaylık sağlıyoruz. Network çözümleri kapsamında gerek yönetim ve izleme alanlarında gerekse de kurulum aşamasında hizmet sunumu gerçekleştiriyoruz. Tüm bu çözümler, firmaların güvenli kullanımını ve uygun maliyetleri hedefler.
 

Teknoloji Dünyasında Network Çözümleri

Teknolojik alt yapıların kuvvetlenmesi ile bu alanda ihtiyaç duyulan bilgisayar ağı çözümleri artış göstermektedir. Dolayısıyla ayrıntılı hizmet ihtiyacı doğmaktadır. Sağlıklı ve aslına uygun olarak çalışan bir yerel ağ firmalar açısından çok önemlidir. Özellikle iyi bir internet deneyimi ve performans beklentisi için network yönetiminin başarılı olması gerekir.
Teknolojinin önü alınamaz bir hızla ilerleme gösterdiği günümüz şartlarında firmalar yüksek güvenliğe sahip ve hızlı iletişim ağına ihtiyaç duyar. Hem kesintisiz bir şekilde sürecek hem de kullanıcılara pratik hizmet sunacak bilgisayar ağı kullanmanın en temel yolu network çözümleri olarak özetlenebilir.
Firmamız tarafından profesyonel ve yetkin bir şekilde sunulan network çözümleriyle ideal kullanım sistemini hedeflemekteyiz. Günümüzde başta firmalar olmak üzere tüm kullanıcıların internet dünyası ile bağlantısı vardır. Bu doğrultuda bilgisayar ağlarının kuvvetli olması elzemdir.
 

Ağ Çözümleri Hedeflerimiz

A-B Bilgisayar Hizmetleri olarak gerekli olan tüm danışmanlık ve destek süreçlerinden bilgi sağlıyoruz. Bilgi teknolojileri alanında sunduğunu etkin hizmetlerle, sektörde öne çıkan bir firma olarak hizmet sunuyoruz. Özellikle şirketler tarafından takibi gerekli olan ağ yapılarına dair çözümler üretiyoruz.
Uzak ve yerel ağ bağlantılarını firma ihtiyaçları doğrultusunda karşılanması temel hedeflerimiz arasındadır. Teknolojik altyapıya sahip tüm çözüm önerilerini önemli bir süreç olarak değerlendiriyoruz. Bu doğrultuda tekbir çözüm önerisi sunmak yerine devamlı gelişen teknoloji ile hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Geniş alan ağı ve yerel ağ olarak farklı network sistemleri üzerinde gerekli çözümleri üretiyoruz. Yerel ağlarda kablosuz ağı kuruluşu, bakım ve destek hizmeti gibi temel noktalara odaklanıyoruz.
Aynı şekilde yerel alan ağı üzerinde ihtiyaç duyulan bakım ve onarım hizmetleri başta olmak üzere tüm süreçlerde müşterilerimize destek oluyoruz. Teknoloji dünyasında profesyonel destek noktasında uzun yılların deneyimi ile hizmet sağlıyoruz.
Network çözümlerinin yanı sıra bilgisayar altyapıları için ihtiyaç duyulan süreçleri yönetiyoruz. Teknolojik süreçlerin önemli bir parçası olan network çözümleri üretmeyi hedefleyen firmamız; sektörde profesyonel ve kurumsal olmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.