• Müşteri Hizmetleri
  • +90 212 210 82 95 - 96

Ticari Yazılım Ürün Hizmetleri

Kurumsal Bakım Anlaşması

Ticari Yazılım Ürün Hizmetleri

A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri olarak ticari yazılım ürün hizmetleri sunuyoruz. Günümüzde yazılımın önemi her geçen gün artmakta ve her alanda karşımıza çıkmaktadır. Yazılım hizmetlerinin en çok kullanıldığı alanlardan biri de ticari alanlardır. Ticari yazılım kurumların işini kolaylaştırırken yazılım üreten kişiler de bu yolla kâr sağlamaktadır. Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlara göre zaman içinde ticari yazılımlar da güncellenir. Bu hizmet genel olarak üretim ve ticaret yapan işletmelerin iş süreçlerinin takibinde kullanması gereken tüm yazılımları içermektedir. Ticari yazılım, çeşitli sektörde kullanılmak üzere kâr amacı güden kurumlar tarafından geliştirilir. Bu yazılım en çok muhasebe için tercih edilir. Ticari yazılım ürün hizmetleri satın aldığınız zaman sadece yazılımı kullanma hakkına sahip olmuş olursunuz. Bu hakkı belirli aralıklarla yenileyerek kullanıma devam edebilirsiniz.
Ticari yazılımlar özellikle mobil ve bilgisayardaki uygulama dünyasının gelişmesinin en önemli sebeplerinden biridir. En çok bilinen ve kullanılan ticari yazılım ürün hizmetleri çeşitleri LOGO, ETA ve MİKRO yazılımlardır. Firmamız, ulusal ve uluslararası alanda adını duyurmuş olan birçok kurumsal firmaya yazılım hizmetleri, teknoloji danışmanlığı hizmetleri, sistem ve ağ geliştirme hizmetleri, BT operasyon ve destek hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan A&B Bilgisayar olarak sektörde öncü ve referans olmayı hedefliyor ve buna göre adımlar atıyoruz. İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında yazılım dünyası her geçen gün güncelleniyor ve yenilenen ihtiyaçlara göre geliştiriliyor. Bizler de bu gelişime ayak uydurarak her geçen gün uzman ekibimizi yenileniyor ve müşterilerimize daha kaliteli ve verimli hizmet sunmak için çalışıyoruz.
Ticari yazılım ürün hizmetlerinin işletmelere göre birçok çeşidi mevcuttur. A&B Bilgisayar olarak müşterilerimizin iş yapma şekillerine uygun olan donanım ve yazılım hizmetleri veriyoruz. Ticari yazılım hizmetleri ile kısaca şu verilere:
• Muhasebe,
• Personel maaş işlemleri,
• Depo yöntemi, stok durumu ve nakliyat,
• Müşteri hizmetleri yöntemi,
• Barkodlu satış programları,
• Cafe ve restoran programları,
• Perakende satış programlarına kolayca ulaşabilirsiniz.
 

Ticari Yazılım Ürün Hizmetleri Ne Kazandırır?

A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri olarak teknolojinin ilerlemesine uyum sağlayabilen ve kendini güncelleme özelliği olan ticari yazılım ürün hizmetleri üretmektedir. Bu ürünlere sahip olarak ticari işletmenizin verimliliğini ve kar oranlarını arttırabilirsiniz. Firmamızın sunduğu ticari yazılım ürün hizmetleri ile şu kazanımlara sahip olabilirsiniz:
Cari hesap takibi: Yazılım sayesinde alacaklarınızı, borç ve bakiye bilgilerini kolaca takip edebilirsiniz.
Fatura takibi: Fatura, demirbaş ürünler, stok, hizmet ve masraf veri takibini yaparak her kalem için verileri girebilir ve güncelleyebilirsiniz.
İrsaliye takibi: Mal sevkiyatı sırasında kullanılan irsaliyeleri, ticari yazılım ile kolayca takip edebilirsiniz. Bu şekilde iş akışı daha basit hale gelir.
Personelin cari işlemlerinin takibi: Personellerin maaşını, primlerini ve tahakkuk işlemlerini otomatik şekilde bu ticari yazılımlar ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde personel ait cari işlemeniz daha hızlı ve hatasız şekilde ilerler.
Alım-satım takibi: Ticari yazımla geliştirilmiş uygulamalar sayesinde alım ve satım işlemlerinizin tabini kolayca yapabilirsiniz. Her türlü satın alma işleminin takibini, faturasını, irsaliyesini, sipariş dokümanlarını bu şekilde kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca müşterileriniz için yeni teklifleri hazırlayarak bunların takibini yapabilirsiniz.
Bankacılık işlemleri: Kredi, senet, çek, tahsilat gibi her türlü bankacılık işlemenizi kolayca yapabilirsiniz. Borç ve alacaklarınızı pratik bir şekilde düzenleyebilirsiniz.
Ticari yazılım ürün hizmetleri ile iş akışınız kolaylaşır ve işleriniz zevkli hale gelir. Ticari yazılım ürün hizmetleri ve diğer hizmetlerimizi görmek ve bilgi edinmek için sitemiz incelemeye devam edebilirsiniz.