• Müşteri Hizmetleri
  • +90 212 210 82 95 - 96

Outsource BT Personel Kiralama Hizmetleri

Kurumsal Bakım Anlaşması

Outsource BT Personel Kiralama Hizmetleri

A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri yazılım hizmetleri olarak teknolojik danışmanlık, sistem ve ağ yazılımları, outsource BT personel kiralama hizmetleri sunmaktayız. Ulusal ve uluslararası alanda dünya devi birçok firmayla çalışan A&B Bilgisayar şirketimiz, kurumlara özel ve müşteri odaklı hizmet sunmaktadır. Her geçen gün gelişip değişen yazılım dünyasında teknolojiye ayak uydurarak işletmelerin eksik ve ihtiyaçlarını belirler ve ona uygun farklı çözümler üreterek yazılım dünyasında fark yaratır. Müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışını ön planda tutarak hizmet veren A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık firması olarak outsource BT personel kiralama hizmetleri ile kurumlara insan kaynağı sağlamaktayız. Nitelikli insan kaynağı her sektörde olduğu gibi yazılım sektöründe de oldukça önemli ve fark yaratan bir faktördür.
Firmamız, kurumların istediği lokasyonlarda server, network, security ve yazılım altyapıları için insan kaynağı sağlamaktadır. Personel kiralama hizmetleri ile kurumların BT ihtiyaçlarını sağlayıp maliyetlerini düşürerek hizmetlerde kaliteyi arttırmayı amaçlıyoruz. Yazılım dünyasında uçtan uca teknolojik çözümler sunmanın yanında yetişmiş ve uzman insan kaynağı sağlamak da çok önemlidir. Bunun için çalışan A&B Bilgisayar firmamız, kalifiyeli personelini kurumlara belirlenen zaman içerisinde çalışmaları amacı doğrultusunda göndererek kaliteli Outsource BT Personel Kiralama Hizmetleri sunar.
 

Tam Zamanlı veya Yarı Zamanlı BT Personel Kiralama Hizmetleri

A&B Bilgisayar olarak tam zamanlı veya proje bazlı olarak personel kaynağı sağlayarak zaman içinde artan ve büyüyen kadroların maliyet yükünü azaltırız. Aynı zamanda ihtiyaçların ölçeklenebilmesine de imkân tanır. Kiralanan personelin izin ve sağlık gibi durumları söz konusu olduğunda A&B Bilgisayar şirketimiz, yerine aynı seviyede bir personeli temin eder. A&B Bilgisayar olarak sunduğumuz outsource BT personel kiralama hizmetleri sayesinde işleriniz aksamaz ve sisteminiz kontrol altına alınır. Bu sayede sisteminiz daha sağlıklı çalışır.
Doğru insan kaynağının kullanılması kurumlarda fark yaratan en önemli özelliklerden birisidir. Bunun için hem doğru insan kaynağı kullanmak hem de maliyet büyüklüğünü azaltmak kurumların kârlı olması açısından önemlidir. Outsource BT Personel Kiralama Hizmetleri ile kurumlarınıza ihtiyaçlarınıza özel olarak Level 1, level 2 ve level 3 seviyelerinde yetişmiş uzman personeller kiralanmaktadır. Bu sayede firmanız, operasyonel esneklik ve benzersiz bir hareket kabiliyeti kazanır.
 

BT Personel Kiralama Hizmetleri Kimler İçin Uygundur?

Günümüzde iş dünyası her konuda olduğu gibi insan kaynağı konusunda da esnekliğe ihtiyaç duyar. Bu esneklik firmalara birçok kazanç sağlamaktadır. Bu kazançlar aşağıdaki şekilde sıralanabilir:
• Acil iş veya beklenmedik sipariş gibi durumlarda personel ihtiyacını karşılamak için,
• İdari işlerde olan artışlarda,
• Kendi işiniz odaklanırken öte yandan gelişen teknolojiden de haberdar olmak için,
• Nitelikli personele ihtiyacınız varsa,
• Ekonomik koşullar ile uzun vadeli olarak insan kaynağına yatırım yapamıyor iseniz,
• Bordroya kayıtlı eleman düşüklüğü sizin için önemli ise,
• Sabit maliyetleri değiştirmende rota vadeli projeler sonuçlandırmak istiyorsanız outsource BT personel kiralama hizmetleri tam da size göredir. A&B Bilgisayar olarak bizler bu iş için müşterilerimizin, ihtiyaçlarının uygunluğuna göre seçenekleri değerlendirip çok titiz çalışıyoruz. Bu süreç içinde farklı mülakatlar, genel yetenek testleri, beceri testleri gibi testler sonucunda uygun elemanları seçerek işe başladığı gün verimlilik alabileceğiniz elemanlar yetiştiririz ve hizmetiniz için göndeririz. Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz sayıda nitelikli elemana optimum maliyetle ve istediğiniz zaman aralıklarında ulaşabilirsiniz.
 
A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri olarak sunduğumuz, yazılım ve donanım çözümleri, outsource BT personel kiralama hizmetleri ve diğer hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi inceleye devam edebilirsiniz.