• Müşteri Hizmetleri
  • +90 212 210 82 95 - 96

Yazılım Hizmetleri

Kurumsal Bakım Anlaşması

Yazılım Hizmetleri

Uygulama ve sistem yazılımları ile alakalı yetkin olan kişi, kurumlar tarafından sağlanan servis, destek, danışmanlık hizmetlerinin tamamına yazılım hizmetleri denir. A&B bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri olarak sürekli güncellenen ve değişen yazılım dünyasında daha verimli hizmet sunmak için biz de her geçen gün kedimizi geliştirip yeniliyoruz. Alanında uzman ekibimizle birlikte bilgi teknolojileri alanında emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bilişim teknolojilerinin ülkemizde de ilerlemesi ile birlikte ülkede yazılım hizmeti veren nitelikli firmalar, bilgisayar teknik destek talepleri ve çeşitli yazılım hizmetleri ihtiyacı da artmıştır. Bu noktada A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri olarak sektöründe referans kabul edilen bir firma olmak için uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Firmamız IBM, HP, DELL, MICROSOFT, CISCO, SYMANTEC, TRENDMICRO gibi şirketler başta olmak üzere her yapı ve ölçekteki kurumsal şirketlere bilgisayar teknik ürünleri ve teknik destek sağlamaktadır. Bilişim teknolojilerinde server, güvelik network sistemlerine değer katmaktayız.
 

Size Özel Geliştirilmiş Doğru Yazılımla Zamandan Tasarruf Edin!

Gelişen dünya ve ilerleyen bilişim dünyasıyla birlikte özellikle işletmeler için güçlü ve özel yazılımlara sahip olmak eskiye göre çok daha önemli hale gelmiştir. Size özel geliştirilmiş yazılımlar ile zamandan ve maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz. Dijitalleşen çağda yazılım öğrenmek, yazılım uygulamak ve özel yazılımlarla güvenli bir ağ sistemine sahip olmak her işletmenin temel ihtiyaçlarından biridir. Bu nedenle yazılım hizmetleri ile iş akışınızı kolaylaştırıp iş yükünü de ciddi oranda hafifletmek için alanında uzman bir ekipten destek almanız işinizi daha kolay kılacaktır. A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri sizin için ekibiniz ve şirketiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm yazılım çözümlerini ve yazılım hizmetleri geliştirerek sunar. Size özel geliştirilmiş doğru yazılım hizmetleri şu avantajları sağlar:
• İş akışınızı kolaylaştırır ve düzenlemelerinizi sağlar.
• Daha verimli çalışmanıza imkân sağlar.
• Bilgiye erişmenizi daha kolay kılar.
• İş akışınızı otomatik bir hale getirerek iş yükünü hafifletir.
• İş maliyetlerini azaltır.
• Yazılım verilerinizi daha sistematik ve düzenli şekilde depolamanıza imkân tanır.
• Kısa sürede kârınızı arttırmada yardımcıdır.
• Hareket halindeyken de raporlara, istatistiklere kolayca ulaşmanızı sağlar, değişiklik yapmanıza imkân tanır.
• Hem iş akışını hem de finansal yapınızı güvenli, hızlı ve esnek bir yapıda yönteminizi sağlar.
 

Peki, Neler Sunuyoruz?

A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri inşaat, sigorta, sağlık, enerji, teknoloji, eğitim, sağlık, ulaşım, STK’lar ve daha birçok alan için ihtiyaçlara göre özel yazılım hizmetleri sunmaktadır. Şirketiniz için özel web projeleri, bulut tabanlı olan iş projeleri, iş takip yazılımları, iş geliştirme yazılımları, mobil uygulama desteği, yapay zekâ yazılımları gibi birçok hizmet sunmaktayız. Hizmet verirken müşteri memnuniyeti ön planda tutarak kalite anlayışı ile yazılım destekleri sunmaktayız. Siz de analog olan iş akışını dijitalleştirerek daha verimli şekilde çalışabilirsiniz. Uzmanlarımız yazılım dünyasında fark yaratan çözümler ile daha sistematik şekilde çalışmanızı ve işlerinizin akıcı olmasını kolaylaştırır.
A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak özel yazılım hizmetleri geliştirdiğimiz gibi kullanılan yazılımlara ek olarak ilaveler de yapmaktayız. Sunduğumuz ürün ve hizmetler:
-Microsoft yazılım ürünleri Hizmetleri,
-Güvenlik yazılım ürünleri ve hizmetleri,
-Ticari yazılım ürünleri ve hizmetleri olarak sıralanabilir.
Sunduğumuz hizmetlerin tamamı tek başına olabildiği gibi entegre ve bütünleşik de olabilmektedir. Sunduğumuz modern bulut tabanlı bulut yazılımlar ile ekibinizin hareket halinde bile bilgilere, stok durumuna kolayca ulaşmasını sağlar. Bu sayede özel yazılım çözümleri ile işiniz, sürekli geliştirmenizi, güncellemenizi, değişiklikler yapmanızı kolay hale getirir. Özelleştirilmiş yazılım hizmetleri ile firmamız, işinizde sürekli ilemeye olanak tanır. İşinizi kolaylaştırıp keyifli hale getiren şirketimizin yazılım hizmetleri ile işleriniz daha hızlı ilerler ve size de konforlu çalışmanın keyfini sürmek kalır. A&B Bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri olarak tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılıyoruz. İhtiyaç analizi, teknik geliştirme ve süreç yönetimi ile verimliliğinizi arttırmayı amaçlayan özel yazılımlar üretiyoruz.
Hizmet kalitesini geliştiren yazılımlarla çağa ayak uydurup teknolojik yenilikler sağlayın. Size özel yazılımlarla işlerinizi kolaylaştırın. Yazılım hizmetleri ve diğer tüm hizmetler için sitemizi detaylı bir şekilde inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.